Už vás nebaví neustálé přemlouvání vašeho psa, aby vás vnímal a poslouchal?

Vím, jak vám ušetřit čas i nervy. I mně dřív přišlo těžké získat si v některých situacích koncentraci mého psa, teď to dokážu během pár vteřin a navíc každý trénink moje psy baví. Můžete to být i vaše cesta. Řeknu Vám JAK NA TO!

Věřím v sebe i svého psa a vím, že se jeden na druhého můžeme spolehnout. Dokážu psy naučit to, co chci, a tak, aby je to bavilo a cvičili s radostí. Zároveň je dokážu připravit takovým způsobem, aby nebyli ve stresu a dokázali vnímat i ve velmi těžkých situacích. Ráda to naučím i Vás, protože jen se psem, který se umí koncentrovat, můžeme dosáhnout pokroků ve výcviku.

I moje začátky byly krušné…

V začátcích jsem se i přes nastudované knížky a účast na výcvikových lekcích trochu ztrácela. Poslouchala jsem od trenérů nevhodné rady, ale tenkrát jsem to ještě nedokázala vyhodnotit. Moje fenka sice poslouchala, ale chybělo jí nadšení a někdy i spolehlivost. Rozhodla jsem se, že musím naše tréninky radikálně změnit, pokud chci, aby dávaly smysl. Vyplatilo se. Navíc s postupem času, jak do naší smečky přicházeli další psí členové, kteří měli samozřejmě rozdílné povahy, bylo nezbytné se dokázat vypořádat s různými náznaky nežádoucího chování, mezi které patří například reaktivita (přehnaná reakce na podněty) nebo „zdrojaření“ (chránění si věcí před zbytkem smečky). Vím, jak se cítí člověk, kterému se pes přepíná do režimu „off“ a jedná pudově. Rozumím člověku, který je nešťastný, protože ví, že doma je pes andílek, ale venku se za ním a jeho psem pohrdavě otáčejí lidé, když se chová nevhodně. Nemusí to tak být. Čerpejte informace, učte se, trénujte a hlavně myslete na potřeby svého psa. Vy jste tým a trenér je jen rádce.

Stručně o mně

Jmenuji se Marie Trauškeová a v kynologii se pohybuji už víc jak 17 let. Za tu dobu jsem získala mnoho zkušeností z různých kynologických odvětví, a to ze seminářů s předními trenéry z různých částí světa, ze zkoušek a závodů s vlastními psy i z individuálních lekcí, které nabízím pro své klienty.

Už více jak 6 let pracuji jako redaktorka v kynologických magazínech a ráda předávám své zkušenosti dál. Jsem také spoluorganizátorkou mediálně známé ankety Statečné psí srdce.

Každý den přemýšlím o tom, co udělat, aby se moji psi cítili šťastně, a když se nám do cesty postaví překážka, jak ji co nejlépe zdolat. Koncentraci svých psů dokážu udržet s čím dál menším úsilím. Dokážu se nacítit na své psy a rozpoznat už předem, jak se budou chovat. Chválím své psy za spolupráci se mnou a ne za výsledky na zkouškách a závodech (i když i ty samozřejmě potěší). Umím si lépe poradit se stresem, a to jak při běžných procházkách, tak i v závodním prostředí. Naučila jsem se mít radost i z malých úspěchů a odměňovat i malé pokroky. Poznala jsem, že člověk musí být někdy o hodně napřed před svým psem a naplánovat si strategie chování. S mými psy jsme vyzkoušeli 9 různých kynologických disciplín – všechny je bavily a byli (jsou) v nich úspěšní.

Proč si eBook Vnímej mě pořídit?

Jaké jsou další výhody tohoto eBooku? Především ty, že informace získáte:

Efektivně

V tomto eBooku získáte efektivní rady, které Vám pomohou k porozumění svému psu a vzájemné klidné spolupráci.

Přehledně

EBook je doplněn také o názornou grafiku a videa, aby vše bylo ještě srozumitelnější.

Ihned k použití

Informace z eBooku lze začít uvádět do praxe kdykoliv chcete a můžete a nezávisle na stáří psa.

EBook Vám ušetří velké peníze za odborné semináře, hodiny na cvičáku i projetý benzín.​

Zjistíte, že někdy stačí o chování psa přemýšlet z trochu jiného úhlu a najednou Vám všechny souvislosti dojdou. Věřím, že čas, který eBooku věnujete, se Vám skutečně vyplatí.

Představte si, že jste vzájemně se svým psem napojení a víte, co jeden od druhého čekat. Znáte psychické rozpoložení svého psa a víte, jak reagovat i v náročných situacích i jak si získat jeho koncentraci. Váš pes Vás poslouchá na první povel a ještě k tomu ochotně. Váš společný život se dostává na správnou kolej.

Bonus k eBooku

Dárek zdarma

K objednávce eBooku získáte navíc zdarma Check list – „Cesta za koncentrovaným psem“ v hodnotě 150 Kč!
Tento Check list Vám pomůže zaznamenávat si pokroky ve výcviku a vracet se
k tomu, co je potřeba ještě potrénovat.

Reference

Za mňa pekná práca! Dozvedela som sa veľa zaujímavých vecí. Ďakujem za plnohodnotné informácie! Je vidieť, že Marie je profík, má prehľad a vyzná sa vo svojom odbore.
Monika Sokolíková
Velmi pěkné, jednoduše pochopitelné čtení, se spoustou zajímavých rad, videí a příkladů!!! Přečetla jsem, dá se říct, jedním dechem. Určitě použiji i při práci se svým psem, i když už není štěně. Doporučuji!!!
Martina Machová
E-knihu: „Vnímej mě“ autorky Marie Trauškeové, si musí přečíst každý, kdo chce mít spokojený a bezproblémový vztah se svým psím společníkem. Naleznete zde přehledné postupy, jak si od samého počátku vybudovat pevný a zdravý vztah, který bude vystaven na vzájemné důvěře, lásce a respektu. Jednoduše a krok po kroku se dozvíte vše, co potřebujete vědět, když si přejete zefektivnit své tréninkové metody a rozšířit si své výchovné znalosti. Autorka nám umožňuje pohledem do psí duše lépe porozumět psímu chování a rovnou nám nabízí různé způsoby řešení, díky kterým máme možnost na chování psa adekvátně reagovat a jak správně s pejskem komunikovat. Tuto e-knihu doporučují všem, kteří si přejí mít ve svém pejskovi vyrovnaného a šťastného parťáka po celý jeho život! Myšlenka autorky: „ Každý pes je tu z nějakého důvodu a každý pes nás má co naučit.“
Dagmar Bonová

Jaká je cena tohoto eBooku?

Cena eBooku Vnímej mě: Efektivní tréninkové metody pro klidný vztah plný důvěry a lásky je 590 Kč.

Tato cena představuje jen část hodinové sazby, kterou si účtují instruktoři na svých individuálních lekcích. Před sepsáním tohoto eBooku jsem sbírala zkušenosti nejen se svými psy, ale i se psy mých klientů. Objela jsem množství seminářů s trenéry z České republiky, Norska, Ameriky i Japonska.
K tomu jsem samozřejmě četla i množství knih od dalších světově uznávaných trenérů. V tomto eBooku Vám chci předat ty nejzásadnější informace a strategie, které Vám pomohou i při práci s náročnějším psem. Zároveň jsem se snažila veškerou teorii podat co nejsrozumitelněji a doplnit ji o názorné grafické obrázky i videa.

Navíc Vám k objednávce přidám ještě DÁREK zdarma.
Check list „Cesta za koncentrovaným psem“.

 

OBJEDNEJTE SI EBOOK VNÍMEJ MĚ: EFEKTIVNÍ TRÉNINKOVÉ METODY PRO KLIDNÝ VZTAH PLNÝ DŮVĚRY A LÁSKY  TEĎ.