Můj první pesOnline kurz Pes pro radost
Novinka roku 2024!

Konečně je to tu! Nový online kurz, který nabídne víc, než jen videa. 😉

Mám obrovskou radost, že vám konečně mohu představit můj nový online kurz Pes pro radost. Kurz, který jsem pro vás vytvářela několik měsíců a zahrnula do něj témata, která vás nejčastěji zajímají nebo dokonce i trápí.

Co v kurzu najdete?

V kurzu se podrobně věnuji především těmto tématům:

 • Koncentrace psa na páníčka
 • Správný výběr motivace i jejího použití
 • Srozumitelný výcvik pro psa
 • Řešení tahání na vodítku
 • Práce s reaktivním psem
 • 100% přivolání psa
 • Jak psa naučit spolehlivě povel fuj
 • Jak naučit kvalitní a praktické odložení psa
 • Práce se štěnětem a první krůčky ve výcviku
 • Zvykání psa na samotu
 • A mnoho dalšího…

V čem je kurz jiný a jak funguje?

Vstup do kurzu je otevřen jen párkrát do roka. Navíc počet míst v něm je omezen, abych se všem mohla dostatečně věnovat. Celý kurz trvá 2 měsíce, přičemž každý týden dostanete přístup ke 2 videům s tipy a úkoly pro vás. Zároveň máte v členské skupině možnost nahrávat vaše videa a dotazy, které s vámi budu pravidelně konzultovat.
Dostanete tedy nejen pravidelný přísun připravených lekcí, ale také moji online podporu a rady.

Výcvik je postaven na pozitivním posilování. Ovšem neznamená to, že bychom psu nedávali hranice a pravidla. Naopak. Uvidíte, jak psu říct, co se vám nelíbí a naopak. A také, jak být pro psa celkově srozumitelný a cvičit ho férovým přístupem.

Pro přístup do členské sekce je nutné mít profil na Facebooku.

Kolik kurz stojí

Přístup do dvouměsíčního kurzu Pes pro radost, který zahrnuje i moji online poradnu, stojí pouze 3 400,- Kč.

Je to zhruba tolik, kolik byste dnes u jiných trenérů dali za 6 skupinových lekcí nebo 3 individuální lekce. Tento kurz jsem se snažila dělat s hlavní vidinou – pomoci co nejvíce lidem, kteří mají třeba svého prvního psa, nebo si zkrátka a jen nevědí rady s tím současným a nemají čas či peníze dojíždět za dobrým trenérem. Cvičáků, kde vám poradí při jakémkoliv problému psa „vyškubat, vyvěsit, či mu pořídit ostnatý obojek“, je dnes stále, bohužel, hodně. Každý pes, který si tímto stylem „výcviku“ nebude muset projít, je pro mě výhrou.

Jak se do kurzu přihlásit?

Letos se ukustečnily již 2 kurzy a další budu vypisovat nejdříve v září. Pokud máte zájem, můžete se předběžně hlásit na
e-mailu: m.trauskeova@seznam.cz

 

TIP: Nechce se Vám čekat? Na stránce Kurzy pro radost si můžete kdykoliv během roku koupit můj kurz Výcvik psa: Praktická poslušnost psa pro každodenní život. Kurz stojí 2 970 Kč, ale na stránce je možné si vytočit opravdu vysoké slevy v kole štěstí. Úvodní videa jsou zároveň zdarma, abyste věděli, co kupujete. 🙂 Těší mě, že ze všech kurzů s různým zaměřením se ten můj stále drží v TOP desítce.

 

Jak se přihlásit do kurzu Pes pro radost? Klikněte na žluté tlačítko dole a následně vyplněnou přihlášku zašlete na e-mail: m.trauskeova@seznam.cz a do předmětu zprávy uveďte „Kurz: Pes pro radost“. Následně Vám pošlu podklady k zaplacení a fakturu. Jakmile budete mít kurz zaplacen, přijde Vám na uvedený e-mail jednoduchý návod ke vstupu do členské sekce.

Máte s přihlášením jakýkoliv problém? Kontaktujte mě na e-mailu: m.trauskeova@seznam.cz

Svou přihláškou souhlasíte se Zpracováním osobních údajů a s Všeobecnými obchodními podmínkami.

Těším se na Vás!

Green Elegant Clients Review Instagram Story
Helena Vítová